Ayame

Nim się zgłosisz, przeczytaj TEN wpis.


Ayame | Weronika | 25 lat | villemoria@gmail.com
Uwielbiam porządek – w domu, w głowie, w pracy i w tekstach, które biorę pod lupę. Jedyny tolerowany przeze mnie chaos, to ten kontrolowany, prowadzący do osiągnięcia zamierzonego wcześniej celu. Nie ukrywam, że w wielu przypadkach wychodzi ze mnie perfekcjonistka – do bólu, nie tylko własnego. 
Jestem wielką miłośniczką kawy starającą się sprostać własnym ambicjom, przytulającą nadgodzinowe dyżury jak pluszowe misie. W wolnych chwilach pochłaniam książki fantastyczne, obyczajowe, przygodowe, thrillery i horrory. Nie wzgardzę dobrym romansem, ale musi mnie czymś zaskoczyć i nie wzbudzić przy tym niesmaku. Bywam pod tym względem bardzo wybredna. 
W chwilach, w których czasu jest zbyt mało na porządną dawkę literatury, biorę się za kolejne produkcje filmowe tudzież seriale. Lista produkcji do obejrzenia nigdy się nie kończy. 
Nigdy nie oglądam ekranizacji przed książką, nawet jeśli bardzo mnie kusi, by wcisnąć play
Wspominałam już coś o pracy, prawda? Ile bym na nią nie narzekała, nie da się ukryć, że bardzo ją lubię. Pracuję jako pielęgniarka na oddziale neurologii z pododdziałem leczenia udarów w toruńskim szpitalu. Wcześniej przeszłam przez ortopedię, izbę przyjęć i zaliczyłam kilka dyżurów na intensywnej terapii internistycznej, dlatego jeśli gdzieś widzicie wzmianki medyczne w ocenach – prawdopodobnie przyłożyłam do nich rękę. 

Co więcej? 
⇢ oceniająca na ocenialni literackiej „Wspólnymi Siłami”,
⇢ beta „z doskoku”,
⇢ kawoholiczka, 
⇢ pracoholiczka, 
⇢ wielka fanka zapachowych świeczek, 
⇢ wielbicielka roślinek doniczkowych.